ARTIMIAUSI MOKYMAI

Naujienlaiškis

Įveskite savo el.pašto adresą

Savarankiškai pasiruošti transporto vadybininko egzaminui Lietuvos transporto saugos administracijoje padės mokomoji literatūra ir testai

Testai licencijuojamai veiklaiIMG_9517Savarankiškai besiruošiantiems transporto vadybininko (Licencijuojamai kelių transporto veiklai vadovaujančių asmenų) egzaminui, kuris laikomas Lietuvos transporto saugos administracijoje (buvusi Valstybinė kelių transporto inspekcija),  siūlome:

  1. mokomąją medžiagą, kuri yra susisteminta, atspausdinta, skirta egzaminui Lietuvos transporto saugos administracijoje pasiruošti iš pagrindinės dalies, krovinių vežimo vidaus maršrutais ir krovinių vežimo tarptautiniais maršrutais. Mokomąją medžiagą paštu išsiųsime į bet kurį Lietuvos miestą.
  2. testo klausimus ir praktines užduotis, prisijungus prie testų programos pagal Jums aktualias egzamino dalis, galėsite tikrintis namuose, darbe ar bet kurioje vietoje, kur yra interneto prieiga. Testų klausimai–atsakymai, praktinės skaičiavimo užduotys labai panašios kaip ir Lietuvos transporto saugos administracijos.
  3. aktyvias nuorodas į teisės aktus, iš kurių parengti Lietuvos transporto saugos administracijos egzamino klausimai.
  4. individualios konsultacijos, Jums aktualiais egzamino klausimais.

IŠBANDYKITE TRANSPORTO VADYBININKO TESTUS NEMOKAMAI

Transporto vadybininko testo nemokama versija iš 15 klausimų, kurie parinkti atsitiktinai:


Praktika rodo, kad daugiau kaip 95 procentų asmenų, kurie savarankiškai egzaminui pasirengė naudodamiesi Mokymo centro „9 sritys“ mokomąja medžiaga ir testais, egzaminą išlaikė iš pirmo karto.

Išsamesnė informacija apie testus tel. 8 670 50507.