ARTIMIAUSI MOKYMAI

Naujienlaiškis

Įveskite savo el.pašto adresą

Autokrautuvų vairuotojams


17

 

 

Prisijungimas prie autokrautuvų vairuotojo TESTŲ


Autokrautuvų vairuotojų testai – skirti pasitikrinti įgytas teorijos žinias, susijusias su krautuvų technine sandara, veikimo principu, darbo, gaisrinės saugos reikalavimais ir pirmosios pagalbos suteikimu.


TESTŲ UŽSAKYMAS IR APMOKĖJIMAS

1. Testus užsakykite užpildę Testų užsakymo formą, joje nurodydami vardą ir pavardę arba įmonės pavadinimą, kuriai išrašyti sąskaitą faktūrą, el. paštą, į kurį atsiųsti prisijungimo prie testų programos vardą (-us) ir slaptažodį (-ius), telefono numerį, jei reikėtų susisiekti dėl informacijos patikslinimo; pasirinkite norimą testą ir laikotarpį, jei reikalinga išankstinio mokėjimo sąskaita, pasirinkite „Atsiųsti išankstinio mokėjimo sąskaitą“ arba „Atsiųsti sąskaitą faktūrą po apmokėjimo“, įveskite rodomą apsauginį kodą į šalia esantį langelį ir patvirtinkite užsakymą testų užsakymo formoje nuspaudę mygtuką „Užsakyti“. Užpildžius testų užsakymo formą, kaip patvirtinimas, kad užsakymas išsiųstas, atsiras užrašas „Sveiki, Jūsų užsakymas yra sėkmingai užregistruotas! Mokėjimas nėra automatizuotas su banku. Mokėjimą atlikite prisijungę prie savo banko. Visa informacija išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu. Ačiū, kad naudojatės mūsų paslaugomis“.

2. Sumokėkite už testus Testų užsakymo formoje nurodytą sumą į Mokymo centro Swedbanko sąskaitą. Atkreipiame dėmesį, kad mokėjime rekvizitai turi būti nurodyti taip:
Gavėjo pavadinimas: Mokymo centras „9 sritys“, UAB
Gavėjo sąskaita: LT877300010138748066
Gavėjo kodas: 303281922
Mokėjimo paskirtis: Už autokrautuvo vairuotojo testus…

3. Gavus apmokėjimą, sugeneruotą prisijungimo prie testų programos vardą (-us) ir slaptažodį (-ius) atsiųsime Jums el. paštu.


KAIP PRADĖTI SPRĘSTI?

1. Prisijunkite prie testų programos įvesdami el. paštu Jums atsiųstą prisijungimo vardą ir slaptažodį. Spauskite „TESTAS“ ir mygtuką „Pradėti!“. Testas generuojamas iš 30 klausimų. Kiekvienas testo klausimas turi tris galimus atsakymo variantus, iš kurių vienas yra teisingas ir du neteisingi. Teisingą atsakymą (-us) pažymėkite varnele ir spauskite „Kitas klausimas“. Norėdami grįžti į ankstesnį klausimą, spauskite mygtuką „Ankstesnis klausimas“.

2. Atsakius į paskutinį testo klausimą, lango apačioje paspauskite mygtuką „Baigti testavimą“. Pateikiama informacija yra susijusi su Jūsų testo sprendimu (testo trukmė, teisingai atsakyti klausimai, teisingų atsakymų procentai ir kt.).

3. Norėdami peržiūrėti testo klausimus, spauskite mygtuką „Peržiūrėti atsakymus“. Teisingo atsakymo variantas pateikiamas žalia spalva, o varnelė prie atsakymo – Jūsų pasirinktas atsakymo variantas.

4. Norėdami spręsti naują testą, spauskite programos viršutiniame kairiajame kampe mygtuką „Iš naujo“, mygtuką „TESTAS“ ir „Pradėti!“.

Išsprendus bent kelis testus, programos lange prieš spaudžiant mygtuką „Pradėti!“ galite pasirinkti vieną iš trijų klausimų pateikimo būdų:
1. Pasirinkti iš visų klausimų – programa pateikia atsitiktinius klausimus.
2. Parinkti tik man rečiausiai išpuolusius klausimus – programa pateikia atsitiktinius klausimus iš anksčiau nespręstų klausimų.
3. Parinkti klausimus, panaudojant programos dirbtinį intelektą – programa parenka klausimus, į kuriuos atsakėte neteisingai.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Testų kainos
UŽSAKYMO forma


Išsamesnė informacija telefonu 8 670 50 507 ir el. paštu info@9sritys.lt

© Mokymo centras „9 sritys“, UAB