ARTIMIAUSI MOKYMAI

Naujienlaiškis

Įveskite savo el.pašto adresą

95 kodas vairuotojams


13

 

 

 

Prisijungimas prie 95 kodo TESTŲ


95 kodo testų programa –  klausimai, skirti pasitikrinti žinias krovininių ir keleivinių transporto priemonių vairuotojams, kurie ketina įgyti pradinę profesinę kvalifikaciją ar mokymo įstaigoje išklausė periodinį profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursą.


TESTŲ UŽSAKYMAS IR APMOKĖJIMAS

 1. Testus užsakykite užpildę Testų užsakymo formą, joje nurodydami vardą ir pavardę arba įmonės pavadinimą, kuriai išrašyti sąskaitą faktūrą, el. paštą, į kurį atsiųsti prisijungimo prie testų programos vardą (-us) ir slaptažodį (-ius), telefono numerį, jei reikėtų susisiekti dėl informacijos patikslinimo; pasirinkite norimą testą, laikotarpį, įveskite rodomą apsauginį kodą į šalia esantį langelį ir patvirtinkite užsakymą testų užsakymo formoje nuspaudę mygtuką „Užsakyti“. Užpildžius testų užsakymo formą, kaip patvirtinimas, kad užsakymas išsiųstas, atsiras  užrašas „Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta. Ačiū. Apmokėti už testus galite paspaudę Jums tinkamą banko nuorodą“.
 2. Sumokėkite už testus Testų užsakymo formoje nurodytą sumą į Mokymo centro Swedbanko sąskaitą. Atkreipiame dėmesį, kad mokėjime rekvizitai turi būti nurodyti taip:
 • Gavėjo pavadinimas:  Mokymo centras „9 sritys“, UAB
 • Gavėjo sąskaita: LT877300010138748066
 • Gavėjo kodas303281922
 • Mokėjimo paskirtis: Už 95 kodo testus

3. Gavus apmokėjimą, sugeneruotą prisijungimo prie testų  programos vardą (-us) ir slaptažodį (-ius) ir įmonei išrašytą sąskaitą faktūrą atsiųsime Jūsų nurodytu el. paštu.


 KAIP PRADĖTI SPRĘSTI?

 1. Prisijunkite prie 95 kodo testų programos įvesdami el. paštu Jums atsiųstą prisijungimo vardą ir slaptažodį. Spauskite „TESTAS“ ir mygtuką „Pradėti!“. Teisingą atsakymą pažymėkite varnele ir spauskite „Kitas klausimas“. Norėdami grįžti į ankstesnį klausimą, spauskite mygtuką „Ankstesnis klausimas“. Galimas tik vienas teisingas atsakymo variantas.
 2. Atsakius į paskutinį testo klausimą, lango apačioje paspauskite mygtuką „Baigti testavimą“. Pateikiama informacija yra susijusi su Jūsų testo sprendimu (testo trukmė, teisingai atsakyti klausimai, teisingų atsakymų procentai ir kt.).
 3. Norėdami peržiūrėti testo klausimus, spauskite mygtuką „Peržiūrėti atsakymus“. Teisingo atsakymo variantas pateikiamas žalia spalva, o varnelė prie atsakymo – Jūsų pasirinktas atsakymo variantas.
 4. Norėdami spręsti naują testą, spauskite programos viršutiniame kairiajame kampe mygtuką „Iš naujo“, mygtuką „TESTAS“ ir „Pradėti!“.

 • Išsprendus bent kelis testus, programos lange prieš spaudžiant mygtuką „Pradėti!“ galite pasirinkti vieną iš trijų klausimų pateikimo būdų:
 1. Pasirinkti iš visų klausimų – programa pateikia atsitiktinius klausimus.
 2. Parinkti tik man rečiausiai išpuolusius klausimus – programa pateikia atsitiktinius klausimus iš anksčiau nespręstų klausimų.
 3. Parinkti klausimus, panaudojant programos dirbtinį intelektą – programa parenka klausimus, į kuriuos atsakėte neteisingai.

IŠBANDYKITE TESTUS NEMOKAMAI

Nemokamoje versijoje yra 10 atsitiktinai parinktų klausimų. Programos galimybės apribotos.


Išsamesnė informacija telefonu 8 670 50 507 ir el. paštu info@9sritys.lt


© Mokymo centras „9 sritys“, UAB