ARTIMIAUSI MOKYMAI

Naujienlaiškis

Įveskite savo el.pašto adresą

Keleivių vežimo transporto vadybininko mokomoji medžiaga

Mokymo centras „9 sritys“, UAB, siūlo Jums įsigyti susistemintą transporto vadybininko mokomąją medžiagą „Keleivių vežimas vietinio, tolimojo susisiekimo ir tarptautiniais maršrutais“ , skirtą pasiruošti transporto vadybininko egzaminui, kuris laikomas Lietuvos transporto saugos administracijoje (buvusi Valstybinė kelių transporto inspekcija). 

Mokomoji medžiaga apima teisės aktus ir kitą informaciją, iš kurios sudaryti Keleivių vežimo vietiniais ir tolimojo susisiekimo maršrutais dalies ir Keleivių vežimo tarptautiniais maršrutais dalies Lietuvos transporto saugos administracijos egzamino klausimai. 

Tai reikalavimai kelių transporto veiklos licencijavimui, leidimų vežti keleivius reguliaraus susisiekimo  kelių transporto maršrutais išdavimui, keleivių ir bagažo vežimui kelių transportu, važiavimo keleiviniu transportu lengvatoms, autobusų stočių veiklai, keleivinio kelių transporto priemonių apipavidalinimui, vairuotojų pirminei ir periodinei kvalifikacijai (95 kodas), vairuotojų darbo, vairavimo ir poilsio režimo bei apskaitos vedimui (AETR), reikalavimai pasienio kontrolės punktų veiklai, keleivių tarptautiniam vežimui kelių transportu ir kt. 

Daugiau apie mūsų siūlomas knygas ir mokomąją medžiagą skaitykite čia.

Dėl papildomos informacijos ir užsakymo prašome kreiptis tel. 8 670 50 507 arba el. paštu info@9sritys.lt, arba užpildyti UŽSAKYMŲ formą.